הלקוחות שלנו לא מפספסים

הרשמו לניוזלטר והתעדכנו בכל המבצעים וההטבות שלנו

תוצאות: 368
מחיר | שם מיין לפי:

צבע: מסגרת בצבעי אפור ברונזה-נחושת, עדשות שחורות קלאסיות. גודל: רוחב עדשה 52 מ"מ, גשר 21 מ"מ. לפרטים נוספים

Ray Ban 4273

עדשות מגע Acuvue Oasys with Hydroclear Plus עדשות המגע האופטימליות לעיניים יבשות. העדשות מכילות 38% מים. מגינות מפני קרינה אולטרה סגולית, קרני UV. רכות במיוחד, דקות וגמישות, מאפשרות מעבר חמצן לעין, ומעניקות לחות ורעננות במשך כל היום. במידה ויש לך מספר זהה בשתי העיניים באפשרותך לבחור מספר רק לעין אחת ולקבל חבילה אחת במידה ויש לך מספר שונה בשתי העיניים, יש לבחור מספר עבור כל עין בנפרד ולקבל 2 חבילות שונות-אחת לכל עין באפשרותך לשנות את כמות החבילות בעמוד סל הקניות

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 115 ₪ החל ממחיר
103 ₪
ACUVUE OASYS 6pck עדשות שבועיות/דו-שבועיות Johnson & Johnson

משקפי שחיה של המותג המוביל SPEEDO. ANTI FOG-ציפוי נוגד אדים המונע מהאדים להצטבר על גבי העדשות בשחיה. רחב במיוחד לנוחות ומרחב ראיה מקסימליים. ללא לטקס. מספק גם הגנה גם מקרני שמש UVA &UVB.

לפרטים נוספים

כחול

עדשות מגע חודשיות

 

 

 

תוצאות: 21 נוספו לאחרונה
בחרת לסנן לפי: עדשות מגע חודשיות
טווח מחירים
סינונים נוספים

יצרן תוספות טווח מחירים

מחיר | שם מיין לפי:

העדשות מיוצרות בטכנולוגית Tricomfort  שמשלבת:  חומר נושם בעל עבירות חמצן גבוהה. המאפשר מעבר של כמות חמצן גדולה לעין. מבטיח עיניים לבנות בעלות מראה בריא. דחיית משקעים- הגימור היחודי של העדשה דוחה משקעים ומבטיח את נקיון העדשה ותחושת נוחות. שמירת לחות- העדשה עשויה מחומרים מתקדמים שממזערים את קצב ההתיבשות נוחות לאורך כל היום!!

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 249 ₪ החל ממחיר
145 ₪
Air Optix Aqua 6 pck alcon

עדשות מגע נושמות מולטיפוקל.  86% מהעדשות מתאימות כבר בנסיון ההתאמה הראשון. מעבר קל לעדשות מולטיפוקל הודות להתאמה הקלה. מאפשרות מעבר חמצן לעין. בעלות גוון בהיר המקל על השימוש. לחות ורעננות במשך כל שעות השימוש. מונעות הצטברות משקעים על גבי העדשה. טכנולוגיה חדשנית Tricomfort- מבטיחה נוחות מושלמת, נקיון וראיה חדה במיוחד !!

לפרטים נוספים

Air Optix Aqua Multifocal 6pck alcon

עדשות נושמות, חודשיות לבעלי צילינדר, התאמה מהירה ופשוטה. הצלחה של 95% כבר בהתאמה הראשונה. מאפשרות מעבר חמצן לעין, כך שהעדשה בריאה, לחה ונוחה.  מכילות 33% מים  בעלות גוון בהיר במקל על השימוש ראיה חדה וברורה במיוחד. ציפוי נגד לכלוך.

לפרטים נוספים

Air Optix Astigmatism 3pck alcon

Soflens 59 היצרן: Bousch&Lomb • מכילות חומר דוחה הצטברות משקעים ופרוטואנים • ראיה חדה וברורה • מכילות 59% מים • בעלות גון בהיר המקל על השימוש- אינו משנה את צבע העין

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 330 ₪ החל ממחיר
79 ₪
Bausch & Lomb Soflens 59 6pck עדשות חודשיות

עדשת ה-BIOFINITY הינה עדשת מגע לשימוש חודשי המיוצרת מחומר Silicone Hydrogel הדור החדש של עדשת Silicone Hydrogel המיוצרת מחומר גלם ייחודי בשם Comfilcon A המכיל 48% נוזל שמספק כמות גבוהה של חמצן לקרנית. חדות ראיה מצוינת!! חומר דוחה משקעים.

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 350 ₪ החל ממחיר
172 ₪
Biofinity 6pck עדשות חודשיות Cooper Vision

עדשת ה- BIOIFINITY TORIC הינה עדשת מגע טורית לשימוש חודשי המיוצרת מחומר Silicone Hydrogel המהווה פריצת דרך טכנולוגית. הדור החדש של עדשת Silicone Hydrogel המיוצרת מחומר גלם ייחודי בשם Comfilcon A המכיל 48% נוזל המספק כמות גבוהה של חמצן לקרנית. לחומר זה מקדם קשיות נמוך, הרטבה מצויינת אינו מצריך שום טיפול שטח כמו עדשות Silicone Hydrogel מהדור ישן. שילוב של תכונות אלו, יחד עם העובדה שהחומר דוחה משקעים, נותן עדשה ששוברת את המוסכמות המוכרות בתחום חומרי ה- Silicone Hydrogel. בתכנון העדשה יש דגש רב על: •ייצוב העדשה - פריזמטי •מבנה אופטימלי של עקומת הבסיס •מגוון פרמטרים רחב במיוחד •מבנה עגול של שפת העדשה •הרטבה מצויינת התוצאה הסופית ללקוח היא: •חדות ראייה מצוינת. •רמת נוחות גבוהה לשעות הרכבה רבות •שמירה על בריאות העין. •עדשה גמישה ויציבה. כמו כן, העדשה מתאימה גם ללקוחות אשר להם עיניים יבשות!

לפרטים נוספים

Biofinity Toric 3 pck עדשות חודשיות Cooper Vision

Biomedics 55 Evolution UV הינה עדשה חודשית האידיאלית לשימוש יום יומי. העדשה מיוצרת בטכנולוגית יציקה מתקדמת תוך שימת דגש על איכות שולי העדשה ויציבות הנתונים. המבנה המתקדם של חזית העדשה Biomedics 55 Evolution UV) )עקומת העצמה מביא לשיפור רב באיכות הראיה – ראיה נקיה וחדה לרחוק וקרוב. Ocufilcon D- חומר הגלם ממנו מיוצרת העדשה Biomedics 55 Evolution UV הינו פולימר בעל קשר חשמלי חיובי an ionic polymer)) חומר מתקדם זה הינו בתכולת נוזל של 55% מים בעל יכולת הרטבה טיבעית ובעל תכונות אלסטיות מעולות, המשפרות באופן ניכר את גמישות העדשה, עמידותה והטיפול בה

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 170 ₪ החל ממחיר
105 ₪
Biomedics 55 Evolution  עדשות חודשיות Cooper Vision

. FREQUENCY 55 ASPHERIC הינה העדשה החודשית האידיאלית לשימוש יום יומי העדשה מיוצרות בטכנולוגית יציקה מתקדמת תוך שימת דגש על איכות ומבנה שולי העדשות ויציבות הנתונים. FREQUENCY 55 ASPHERIC -המבנה האספרי המתקדם של חזית העדשה (עקומת העוצמה) מביא לשיפור רב באיכות הראיה - ראיה נקיה וחדה לרחוק וקרוב בעיקר בתנאי ראות קשים, ברמת תאורה וחדות נמוכים ובנוסף יתרון ר ב באיכות הראייה ללקוחות בעלי אסטיגמציה של עד 0.75 דיופטר.במבנה האספרי של ה FREQUENCY 55 ASPHERIC קרני האור מתמקדות בנקודה אחת וכך מגדילות את עומק חדות הראיה. Methafilcon A- חומר הגלם ממנו מיוצרת העדשה - FREQUENCY 55 ASPHERIC הינו פולימר בעל קשר חשמלי, חומר איכותי בתכולת נוזל של 55% מים ובעל תכונות אלסטיות מעולות, המשפרות באופן ,(an ionic polymer) חיובי ניכר את גמישות העדשה, עמידותה, והטיפול בה .

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 175 ₪ החל ממחיר
104 ₪
Cooper Vision Frequency 55 Aspheric 6pck עדשות חודשיות

עדשת ה-DISPO AIR MULTI הינה עדשת מגע חודשית רב מוקדית לשימוש יומי. המבנה האופטי של העדשה ייחודי  Unique ADDהמאפשר ראיה חדה ולכל מרחק. התוספת לקריאה נמצאת במרכז העדשה ובכך שדה הראיה לרחוק לא מופרע. העדשה מיוצרת מחומר Silicone Hydrogel חדשני בתכולת נוזל של 58% המבטיח עבירות חמצן גבוהה לעין, הרטבה טובה ונוחות  לשעות הרכבה רבות. השימוש בחומר גלם זה ומגוון הפרמטרים הרחב מבטיח עדשה המתאימה לחוג לקוחות רחב במיוחד.  עדשה זו מקנה:  •חדות ראיה מקסימלית לכל מרחק •נוחות רבה •שמירה על בריאות העין

לפרטים נוספים

DISPO Air Multi 6pck עדשות חודשיות Soflex

עדשת ה- DISPO ASPHERIC הינה העדשה החודשית האידיאלית לשימוש יום יומי. המבנה של העדשה מיועד עבור בעלי צילינדר של של עד -0.75. העדשה מכילה 55 % מים. העדשה גמישה, עמידה וקלה לטיפול. העדשה שומרת על בריאות העין, ומספקת ראה חדה וצלולה. מעולה עבור צילינדר נמוך!!! איכות בינלאומית!

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 145 ₪ החל ממחיר
99 ₪
Dispo Aspheric 6pck עדשות חודשיות Soflex

עדשת ה-DISPO BIO הינה עדשת מגע לשימוש חודשי המיוצרת מחומר Silicone Hydrogel הדור החדש של עדשת Silicone Hydrogel המיוצרת מחומר גלם ייחודי בשם Comfilcon A המכיל 48% נוזל שמספק כמות גבוהה של חמצן לקרנית. .העדשה מעניקה חדות ראיה מצוינת, רמת נוחות גבוהה לשעות הרכבה רבות וכמובת תורמת לשמירה על בריאות העין  ה- Dispo Bio הינה עדשה איכותית אשר תספק לכם רמה גבוהה של נוחות, בריאות ואיכות אופטית מצוינת. מעולה לעיניים יבשות!!

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 285 ₪ החל ממחיר
173 ₪
Dispo Bio 6pck עדשות חודשיות Soflex

עדשות DISPO BIO TORIC הינה העדשה האידיאלית לבעלי צילינדר. העדשה מיוצרת מחומר Silicone Hydrogel. החומר מכיל 48% מים, המספק כמות רבה של חמצן לעין. כך שהעדשה מעניקה חדות ראיה מקסימלית, ונוחות מדהימה. העדשה גמישה ויציבה. העדשה משמרת את הלחות למשך כל שעות היום.

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 429 ₪ החל ממחיר
368 ₪
Dispo Bio Toric 6 pck עדשות חודשיות SOFLEX