הלקוחות שלנו לא מפספסים

הרשמו לניוזלטר והתעדכנו בכל המבצעים וההטבות שלנו

תוצאות: 368
מחיר | שם מיין לפי:

צבע: מסגרת בצבעי אפור ברונזה-נחושת, עדשות שחורות קלאסיות. גודל: רוחב עדשה 52 מ"מ, גשר 21 מ"מ. לפרטים נוספים

Ray Ban 4273

עדשות מגע Acuvue Oasys with Hydroclear Plus עדשות המגע האופטימליות לעיניים יבשות. העדשות מכילות 38% מים. מגינות מפני קרינה אולטרה סגולית, קרני UV. רכות במיוחד, דקות וגמישות, מאפשרות מעבר חמצן לעין, ומעניקות לחות ורעננות במשך כל היום. במידה ויש לך מספר זהה בשתי העיניים באפשרותך לבחור מספר רק לעין אחת ולקבל חבילה אחת במידה ויש לך מספר שונה בשתי העיניים, יש לבחור מספר עבור כל עין בנפרד ולקבל 2 חבילות שונות-אחת לכל עין באפשרותך לשנות את כמות החבילות בעמוד סל הקניות

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 115 ₪ החל ממחיר
103 ₪
ACUVUE OASYS 6pck עדשות שבועיות/דו-שבועיות Johnson & Johnson

משקפי שחיה של המותג המוביל SPEEDO. ANTI FOG-ציפוי נוגד אדים המונע מהאדים להצטבר על גבי העדשות בשחיה. רחב במיוחד לנוחות ומרחב ראיה מקסימליים. ללא לטקס. מספק גם הגנה גם מקרני שמש UVA &UVB.

לפרטים נוספים

כחול

תקנון

אתר זיפלנס הינו חנות מקוונת המופעלת על ידי חברת ויסטה –זיפלנס בע"מ (661333732) תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין החברה לבין הגולש באתר ו/או המזמין דרך האתר. כל המבצע הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהיר, כי עם ביצוע הפעולה הוא קרא תקנון זה, וכי הוא מסכים לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או החברה ו/או הנהלת האתר ו/או החברה ו/או מי ממנהליה ו/או עובדיה, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.

 

החברה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתה הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת. כתנאי בסיס לרכישת עדשות מגע, ומוצרי אופטיקה שונים באתר, על הלקוח להצטייד במרשם עדכני מאופטומטריסט מורשה. ברכישת עדשות מגע, על הלקוח להתנסות בעדשות מדגם זה לפני הרכישה בהוראת רפוא העיניים.

 

החברה לא תהיה אחראית ולא תישא בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמיןו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר. כמו החברה לא תישא באחריות לכל נזק ישיר/עקיף שיגרם ללקוח או למוצר כתוצאה משימוש שאינו נכון. יש לפעול על פי הוראות היצרן כפי שמופיעות בעלון המידע ו/ ע"פ הנחיות רופא העיניים שהתאים את סוג עדשות המגע וספק את המרשם. מוצרי אופטיקה הם מוצרים רפואיים לכל דבר, על כן יש להוועץ עם רופא עיניים/ אופטומטריסט מורשה לפני הקנייה. כל תושב ישראלי מעל גיל 11 אשר ברשותו כרטיס אשראי בתוקף של אחת מחברות האשראי הישראליות זכאי לרכוש מוצרים באתר זה.

 

רכישה באתר תתבצע רק לאחר אישור של חברת האשראי הישראלית. על הלקוח מוטלת החובה לוודא שפרטי ההזנמה נכונים ולא נפלה שגיאה בפרטי ההזמנה כג' מרשם, סוג, כתובת. וכדומה. במקרה שנפלה שגיאה על הלקוח ליצור קשר מידי עם שירות הלקוחות בטלפון:

 

החזרות והחלפות:

החזרת מוצר תתאפשר בתנאים הבאים:

• המוצר הינו באריזה מקורית ושלמה.

לא נעשה שימוש במוצר כל המוצר לא הוזמן עבור הלקוח במיוחד, כג' עדשות מגע במרשם אשר איננו במלאי וכד' (אין החזרות/החלפות על עדשות טוריות/צילינדר)

• הלקוח שלח את המוצר חזרה באמצעות דואר ישראל בתוך 14 יום מקבלת המוצר בצרוף חשבונית מקורית וסיבת החזרה. יש לשלוח באמצעות דואר רשום בלבד.

• שליחת המוצר תהיה על חשבון הלקוח ובאחריותו.

• החזרת התשלום תתבצע באותו אופן שבו בוצע התשלום בניכוי דמי טיפול ודמי משלוח .

*אין החזרת משקפיים שיוצרו בהתאם למידות הלקוח בכפוף לחוק הגנת הצרכן תשמ”א – 1811*

זיפלנס בע"מ עושה את מירב המאמצים שהמידע המוצג באתר כולל תמונות ותיאורים מידע כללי יהיה עדכני ומדויק ככל הניתן, אך האתר אינו נקי מטעיות, על כן ההסתמכות על המידע המופיע באתר הינו באחריות הלקוח בלבד.


משלוחים בדואר רשום-

המשלוח חינם עבור הזמנות בסכום העולה על 100 ש"ח- הזמנות בסכום פחות מ-100 ש"ח יגבו 10 שקלים עבור המשלוח. המשלוחים יצאו תוך 1-14 ימי עסקים.

 

דואר שליחים-

משלוח ע"י חברת צ'יטה בע"מ בתוספת 30 ש"ח דמי משלוח מצד הלקוח. (עבור הזמנות מעל 600 ש"ח לא יגבו דמי משלוח עבור שימוש בחברת צ'יטה)

זמן האספקה הינו 1-14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה (יום קבלת אישור חברת האשראי). או על פי המצוין בדף המוצר.

החברה אינה אחראית לאיחורים באספקת המוצר הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה.

החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר . במקרה שבו במוצר אינו במלאי, תיצור החברה קשר עם הלקוח.


 

תודה שבחרת לקנות בחנות “זיפלנס” !

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או התלבטות.

לשירות לקוחות “זיפלנס”: 073-2791632

ניתן גם ליצור עמנו קשר במייל: Ziplens.il@gmail.com