הלקוחות שלנו לא מפספסים

הרשמו לניוזלטר והתעדכנו בכל המבצעים וההטבות שלנו

תוצאות: 368
מחיר | שם מיין לפי:

צבע: מסגרת בצבעי אפור ברונזה-נחושת, עדשות שחורות קלאסיות. גודל: רוחב עדשה 52 מ"מ, גשר 21 מ"מ. לפרטים נוספים

Ray Ban 4273

עדשות מגע Acuvue Oasys with Hydroclear Plus עדשות המגע האופטימליות לעיניים יבשות. העדשות מכילות 38% מים. מגינות מפני קרינה אולטרה סגולית, קרני UV. רכות במיוחד, דקות וגמישות, מאפשרות מעבר חמצן לעין, ומעניקות לחות ורעננות במשך כל היום. במידה ויש לך מספר זהה בשתי העיניים באפשרותך לבחור מספר רק לעין אחת ולקבל חבילה אחת במידה ויש לך מספר שונה בשתי העיניים, יש לבחור מספר עבור כל עין בנפרד ולקבל 2 חבילות שונות-אחת לכל עין באפשרותך לשנות את כמות החבילות בעמוד סל הקניות

לפרטים נוספים

  מחיר רגיל: 115 ₪ החל ממחיר
103 ₪
ACUVUE OASYS 6pck עדשות שבועיות/דו-שבועיות Johnson & Johnson

משקפי שחיה של המותג המוביל SPEEDO. ANTI FOG-ציפוי נוגד אדים המונע מהאדים להצטבר על גבי העדשות בשחיה. רחב במיוחד לנוחות ומרחב ראיה מקסימליים. ללא לטקס. מספק גם הגנה גם מקרני שמש UVA &UVB.

לפרטים נוספים

כחול

משלוחים בדואר רשום-

המשלוח חינם עבור הזמנות בסכום העולה על 100 ש"ח- הזמנות בסכום פחות מ-100 ש"ח יגבו 10 שקלים עבור המשלוח. המשלוחים יצאו תוך 1-14 ימי עסקים.

 

דואר שליחים-

משלוח ע"י חברת צ’יטה בע"מ בתוספת 30 ש"ח דמי משלוח מצד הלקוח. (עבור הזמנות מעל 600 ש"ח לא יגבו דמי משלוח עבור שימוש בחברת צ’יטה)

זמן האספקה הינו 1-14 ימי עסקים מיום ביצוע העסקה (יום קבלת אישור חברת האשראי). או על פי המצוין בדף המוצר.

החברה אינה אחראית לאיחורים באספקת המוצר הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה.

החברה אינה מתחייבת להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או המוצרים שתמונותיהם מופיעות באתר . במקרה שבו במוצר אינו במלאי, תיצור החברה קשר עם הלקוח.